Paykasa Satın Alma Soru Cevap

Paykasa satın alma Aklınızdaki Tüm Soruları Yanıtlıyoruz.


Hayır. Ödeme yaptığınız hesap kendi hesabınız olmalıdır. Güvenlik Nedeni İle Başkası adına gönderilen para transferleri onaylanmamaktadır.

Sistemimiz 7 gün 24 saat boyunca siz müşterilerimize hizmet vermektedir. Dilerseniz Canlı destek üzerinden dilerseniz mail ile veya Whatsapp üzerinden müşteri temsilcilerimizi 7/24 ulaşabilirsiniz.

Hayır. Sitemizde kredi kartı ile alışveriş mümkün değildir. Sitemimizden sadece havale ile Paykasa satın alabilirsiniz.

Aldığınız kod sadece canlı destek üzerinden verilmektedir. Mail veya Sms yolu kullanıcılarımıza sorun yarattığı için daha güvenilir olan canlı destek üzerinden anında Paykasa nıza sahip olabiliyorsunuz.

Paykasa bozdurma işlemlerini müşteri temsilcilerimiz ile gönül rahatlığında yapabilirsiniz. Güncel siteler arasında en yüksek bozdurma kurunu sadece Paykasaburada.net olarak biz vermekteyiz. Paykasaburada.net de bozdurduğunuz Paykasa larınızın kur değerini 3.0 TL olarak hesaplıyoruz.

Fiyatlarımızı her zaman kullanıcılarımızı yormayacak şekilde belirliyoruz. Diğer Paykasa sitelerine oranla hesaplandığında Türkiye ‘de en uygun Paykasa Fiyatları sadece Paykasaburada.net ‘de. Paykasa nedir