Paykasa Nedir Ne İşe Yarar ?

Back to Blog

Paykasa Nedir Ne İşe Yarar ?

Paykasa nedir? sorusuna cevap vereceğimiz bu yazımızda sizlere son aşama kolay bir alışveriş yönteminden anlatmak istiyoruz. Paykasa, web aracılığı ile gerçekleştirecek olduğunuz harcamalar için sizlere sunulmaktadır olan bir ön ödemeli bir alışveriş kartıdır. Gelir durumunuza uygun paykasa tutarları ile bu karta haiz olma imkanını sizlere sunmuş bulunuyoruz.

Çoğu zaman web siteleri üstünden alışverişte bulunurken itimat duymadığımız sitelerde kredi kartı kullanarak harcama yapmak istemeyenler için son aşama ideal bir ödeme şekli olarak karşımıza çıkıyor. Türkiye’nin en önde gelen ve güvenilir paykasa satış sitelerinden biri olduğumuzu bilmenizi istiyor ve bu anlamda bizlere gözünüz kapalı itimat duyabileceğinizi belirtmek istiyoruz.

Paykasa nedir? sorusu üstünde yapabileceğiniz bir tarif ise Paykasa, tıpkı kredi kartlarında olduğu benzer biçimde 16 haneli bir numaraya haiz olan, güvenlik kodu bulunan ve hem de da son kullanım geçmişine haiz olan bir karttır.

İnternet üstünden alışveriş yaparken uygulayacağınız ödeme şekli aynen kredi kartında olduğu gibidir ve bu yöntem kredi kartından oldukça daha güvenilirdir. Kredi kartından ayrılan yönü, ön ödemeli olmasıdır ve en güzel yanı da herhangi bir faiz ödeme benzer biçimde bir durumun söz mevzusu olmamasıdır.

Paykasa istanbul , paykasa izmir, paykasa adapazarı, paykasa adana, paykasa bursa, paykasa ankara, paykasa izmit, paykasa edirne, paykasa balıkesir, paykasa sinop, paykasa rize, paykasa trabzon, paykasa ardahan, paykasa van, paykasa diyarbakır, paykasa batman, paykasa erzurum, paykasa erzincan, paykasa elazığ, paykasa çanakkale, paykasa tekirdağ, paykasa kastamonu, paykasa sivas, paykasa bartın, paykasa çorum, paykasa hatay, paykasa antalya, paykasa alanya, paykasa bodrum

Back to Blog