Paykasa Bozdurma İşlemleri

Back to Blog

Paykasa Bozdurma İşlemleri

Türkiye’nin en güvenilir Paykasa yetkili bayisine hoşgeldiniz. Paykasaburada.net , Paykasa Türkiye yetkili bayisidir. Sitemiz üzerinden Paykasa bozdurma işlemlerini başka aracı şirketler kullanmadan sitemiz aracılığı ile direkt olarak ilk elden güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Paykasa bozdurma işleminiz saniyeler içerisinde gerçekleştirilip, paranız anında hesabınıza aktarılır.

Bozum işlemi için güncel döviz kurumuz 3.50 TL‘ dir. Bunun için yapmanız gereken tek şey canlı destek temsilcimiz ile hemen irtibat kurmaktır. Canlı destek sistemimiz üzerinden hesap numaranız ve kodunuzu ilettiğiniz takdirde paranız, kısa süre içerisinde vermiş olduğunuz hesaba yatırılacaktır.

Paykasa Bozdurma İşlemleri

  • Canlı destek linkine tıklayınız.
  • Paranızın aktarılmasını istediğiniz hesap numarasını yetkili personelimize veriniz.
  • Müşteri temsilcimize bozdurmak istediğiniz kod tutarını ve kod bilginizi veriniz.
  • Saniyeler içerisinde paranız hesabınıza aktarılacaktır.

Paykasa satın alma ve paykasa bozum işlemlerinizi Türkiye’ nin güvenilir paykasa satış adresi olan sitemiz Paykasaburada.net üzerinden güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Tüm işlemleriniz, tarafımızdan güvenli bir şekilde müşteri memnuniyeti temelinde gerçekleştirilir.

Paykasa bozdurma işlemlerini paykasaburada.net ile yapın karlı çıkın. Türkiye’ de en yüksek kuru nu paykasaburada.net veriyor. Paykasa bozdurmadan önce mutlaka müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçin ve en yüksek paykasa bozdurma kur avantajından faydalanın.

Sitemizde SSL koruması sayesinde tüm yaptığınız paykasa bozdurma işlemlerini güvenle yapabilirsiniz. Tüm  işlemleriniz müşteri temsilcilerimiz ve sizin aranızda şifrelenerek yapılmaktadır.

Paykasaburada.net Paykasa Premium Üyesidir.

Back to Blog